Společnost

Obchodní zastoupení pro ČR


Jsme obchodní zastoupení společnosti Andritz Fiedler GmbH, která má sídlo v Regensburgu ve SRN. Na českém a slovenském trhu působíme od roku 2001 jako výhradní zástupce firmy Heinrich Fiedler GmbH, která se stala v roce 2003 součástí nadnárodní společnosti ANDRITZ. Současně operujeme na dalších trzích střední a východní Evropy, zejména v Polsku, Rusku, Ukrajině, ale i v Bulharsku a Bosně a Hercegovině.


Od roku 2015 zastupujeme rovněž společnost Andritz Euroslot SAS se sídlem v Scorbé- Clairvaux ve Francii. Skupina Andritz tím rozšířila svoje výrobní možnosti v technologii štěrbinových sít. Vedle děrování ražením, vrtáním, frézováním, ConiPerf a microperforací tak disponujeme další technologii, která nám umožňuje reagovat na téměř jakoukoliv poptávku v oblasti filtrace a separace.


ANDRITZ je jednou z předních světových společností s přístupem ke všem stávajícím technologiím děrování: ražení, vrtání, frézování, mikroperforace a ConiPerf. Téměř 120 let zkušeností v perforaci technologie garantuje, že ANDRITZ je schopen splnit i ty nejnáročnější úkoly ve výrobě děrovaných dílů k plné spokojenosti našich zákazníků.


ANDRITZ


ANDRITZ je jedním ze světových lídrů v oblasti perforace nabízející všechny typy děrování: ražení, vrtaní, frézovaní, děrování paprskem, mikropeforaci a ConiPerf®. Mezi naše přednosti patří další zpracování děrovaných plechů na strojní komponenty připravené k okamžitému použití.


Výroba na míru dle individuálních zadání je naším denním chlebem! Naši zákazníci oceňují profesionalitu vysoce kvalifikovaného týmu specialistů při poskytování cenných rad a návrhu děrovaných výrobků. Přední odborníci, moderní výrobní linky a přísné řízení kvality zaručují nejlepší možné výsledky při zpracování vaší objednávky.


Kvalita na prvním místě


Kvalita našich produktů je klíčovým faktorem v mnoha výrobních procesech. ANDRITZ s úspěchem používá systém řízení kvality, bezpečnosti a ochrany prostředí. Tento systém zahrnuje jak dohled nad výrobními procesy, tak interní audity. Udržování vysokých standardů kvality a neustálé zlepšování výrobních procesů činí ANDRITZ tím nejspolehlivějším partnerem pro svoje zákazníky.


Pravidelné testy kvality zaručující stoprocentní plnění zákaznických požadavků jsou vedeny kvalifikovanými a zkušenými auditory. Snad to je důvodem, proč jsou s námi mnozí zákazníci již desítky let. Tato dlouhodobá partnerství nás zároveň vedou k touze po neustálém zlepšování.